Przejdź do treści

Projekt relaks – czyli jak zapanować nad życiowym chaosem?

„Projekt relaks – czyli jak zapanować nad życiowym chaosem”, to planer mający formę poradnika, będący spełnieniem mojego marzenia o napisaniu książki. Jest wynikiem moich doświadczeń, zdobytych podczas szukania sposobu na balans i harmonię w życiu. „Projekt relaks” to bogactwo wiedzy o tym, jak uzyskać równowagę pomiędzy wszechobecnym stresem a możliwościami organizmu. Jestem pewna, że będzie miał duży wpływ na Twoje życie. Pomoże Ci w odnalezieniu drogi do siebie, sposobu na uzyskanie spokoju i zdrowia. Z tego artykułu dowiesz się, jak powstawał i co w nim znajdziesz.

Skąd pomysł na stworzenie planera?

Sama idea powstała w poznańskim wydawnictwie Zielona Litera, które zwróciło się do mnie z propozycją napisania treści. Czułam się zaszczycona, wyróżniona i z ogromnym zapałem zabrałam się do pracy trwającej kilka miesięcy. Bywały dni totalnej pustki w głowie, takie, kiedy słowa same płynęły i takie, kiedy byłam pewna, że nie podołam i nie zdążę oddać materiałów w terminie. Były też momenty, kiedy wydawało mi się, że wszystko się siebie nie trzyma. Wiedziałam jednak, że idea jest słuszna, że mam szansę w jednym miejscu zebrać dla Ciebie całą gamę możliwości w temacie tego jak:

 • relaksować się,
 • odpoczywać,
 • zadbać o siebie.

Ten poradnik daje Ci możliwość wyboru spośród ogromu metod bez wielogodzinnego surfowania po internecie.

Co znajdziesz w środku planera?

„Projekt relaks – jak zapanować nad życiowym chaosem” to ponad 60 metod, technik i wskazówek relaksacyjnych bez ograniczeń wiekowych. Znajdziesz w nim:

 • ciekawostki na temat tego, jak relaksują się np. Skandynawowie czy Amerykanie,
 • psychozabawy, na podstawie których określisz Twój poziom szczęścia lub stresu.

Będziesz mieć możliwość wybrania metody czy techniki idealnej dla Ciebie. Takiej, w której będzie ruch o różnym natężeniu, ale również takiej, w której wykorzystywane są zapachy, kolory, muzyka. Dowiesz się, jak:

 • prawidłowo oddychać,
 • wielkim darem dla zdrowia jest woda,
 • ściśle umysł jest połączony z ciałem i dlaczego należy dbać równolegle o oba z nich.

Moim celem było pokazanie Ci, że znalezienie równowagi pomiędzy oczekiwaniami z zewnątrz a możliwościami organizmu jest konieczne, ponieważ jej brak to prosta droga do autodestrukcji.

Jako praktyk metody głębokiego relaksu Access Bars® doskonale wiem, czym jest brak odpoczynku, równowagi i chaos życiowy. „Projekt relaks – jak zapanować nad życiowym chaosem” to część mojej misji, jaką jest propagowanie świadomego patrzenia na życie i dbania o zdrowie.

Pamiętaj, to Ty jesteś jedyną osobą, która zostanie z Tobą do końca życia.

DBAJ O SIEBIE!

Justyna

8 komentarzy do “Projekt relaks – czyli jak zapanować nad życiowym chaosem?”

 1. Jestem szczęśliwą posiadaczką Projektu Relaks. Tematyka bardzo mnie interesuje, gdyż sama również holistycznie podchodzę do człowieka i zdrowia, wiem jak ważne jest nauczenie się radzenia sobie ze stresem i odnalezienie wewnętrznej harmonii. W dodatku miałam przyjemność poznać Justynę i zachwycić się zakresem wiedzy jaką posiada. Wiedziałam, że książka jej autorstwa będzie wartościowa dla odbiorców. Dlatego zakupiłam ją gdy tylko się pojawiła. Oczywiście nie byłam rozczarowana, raczej oczarowana. Z całego serca polecam!

 2. Apartamenty Zena Milano

  Jeśli potrzebujesz chwili dla siebie bądź zastanawiasz się nad zmianą własnych przyzwyczajeń, by nauczyć się poświęcać sobie więcej czasu, koniecznie wyciągnij rękę po “Projekt relaks – czyli jak zapanować nad życiowym chaosem?” Justyna – autorka tego poradnika ma niesamowite doświadczenie, jeśli chodzi o opiekę nad własnym organizmem. Podpowiada, jak pozbyć się stresu i skoncentrować na potrzebach naszego ciała, naszych narządów i jak zadbać o to by funkcjonować w świadomości i harmonii. To poradnikowy must have!

 3. Jestem fanem Justyny od ponad roku i kiedy opowiedziała o swojej książce,, Projekt relaks”od razu zamówiłam kopie. W tej książce znalazłam wiele technik relaksu z których zaczęłam korzystać. Naprawdę one działają! Dlatego jest to pozycja który każdy z nas powinien posiadać. Gorąco polecam!

 4. Mam to szczęście, że “Projekt Relaks” zagościł w moim domu! To przystępnie napisane kompendium wiedzy na temat różnych metod i technik, które sprawiają, że czuję się zrelaksowana, odprężona i szczęśliwsza. Zawiera ponadto ciekawostki oraz rzetelne, merytoryczne informacje!

  Fajnym pomysłem było dodanie psychozabaw – od zawsze uwielbiam poznawać w ten sposób siebie 🙂

  Kiedy czytasz poradnik Justyny, wiesz, że napisała go z sercem, życzliwością i dobrocią. Nie mogło być inaczej, bo Justyna taka właśnie jest na co dzień.

  Gorąco polecam i zachęcam! Na pewno nie pożałujecie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zmień walutę
EUR Euro