Justyna Wiśniewska

„Projekt relaks – czyli jak zapanować nad życiowym chaosem”, to planer mający formę poradnika, będący spełnieniem mojego marzenia o napisaniu książki. Jest wynikiem moich doświadczeń, zdobytych podczas szukania sposobu na balans i harmonię w życiu. „Projekt relaks” to bogactwo wiedzy o tym, jak uzyskać równowagę pomiędzy wszechobecnym stresem a możliwościami organizmu. Jestem pewna, że będzie miał duży wpływ na Twoje życie. Pomoże Ci w odnalezieniu drogi do siebie, sposobu na uzyskanie spokoju i zdrowia. Z tego artykułu dowiesz się, jak powstawał i co w nim znajdziesz.

Skąd pomysł na stworzenie planera?

Sama idea powstała w poznańskim wydawnictwie Zielona Litera, które zwróciło się do mnie z propozycją napisania treści. Czułam się zaszczycona, wyróżniona i z ogromnym zapałem zabrałam się do pracy trwającej kilka miesięcy. Bywały dni totalnej pustki w głowie, takie, kiedy słowa same płynęły i takie, kiedy byłam pewna, że nie podołam i nie zdążę oddać materiałów w terminie. Były też momenty, kiedy wydawało mi się, że wszystko się siebie nie trzyma. Wiedziałam jednak, że idea jest słuszna, że mam szansę w jednym miejscu zebrać dla Ciebie całą gamę możliwości w temacie tego jak:

 • relaksować się,
 • odpoczywać,
 • zadbać o siebie.

Ten poradnik daje Ci możliwość wyboru spośród ogromu metod bez wielogodzinnego surfowania po internecie.

Co znajdziesz w środku planera?

„Projekt relaks – jak zapanować nad życiowym chaosem” to ponad 60 metod, technik i wskazówek relaksacyjnych bez ograniczeń wiekowych. Znajdziesz w nim:

 • ciekawostki na temat tego, jak relaksują się np. Skandynawowie czy Amerykanie,
 • psychozabawy, na podstawie których określisz Twój poziom szczęścia lub stresu.

Będziesz mieć możliwość wybrania metody czy techniki idealnej dla Ciebie. Takiej, w której będzie ruch o różnym natężeniu, ale również takiej, w której wykorzystywane są zapachy, kolory, muzyka. Dowiesz się, jak:

 • prawidłowo oddychać,
 • wielkim darem dla zdrowia jest woda,
 • ściśle umysł jest połączony z ciałem i dlaczego należy dbać równolegle o oba z nich.

Moim celem było pokazanie Ci, że znalezienie równowagi pomiędzy oczekiwaniami z zewnątrz a możliwościami organizmu jest konieczne, ponieważ jej brak to prosta droga do autodestrukcji.

Jako praktyk metody głębokiego relaksu Access Bars® doskonale wiem, czym jest brak odpoczynku, równowagi i chaos życiowy. „Projekt relaks – jak zapanować nad życiowym chaosem” to część mojej misji, jaką jest propagowanie świadomego patrzenia na życie i dbania o zdrowie.

Pamiętaj, to Ty jesteś jedyną osobą, która zostanie z Tobą do końca życia.

DBAJ O SIEBIE!

Justyna

8 odpowiedzi

 1. Jestem szczęśliwą posiadaczką Projektu Relaks. Tematyka bardzo mnie interesuje, gdyż sama również holistycznie podchodzę do człowieka i zdrowia, wiem jak ważne jest nauczenie się radzenia sobie ze stresem i odnalezienie wewnętrznej harmonii. W dodatku miałam przyjemność poznać Justynę i zachwycić się zakresem wiedzy jaką posiada. Wiedziałam, że książka jej autorstwa będzie wartościowa dla odbiorców. Dlatego zakupiłam ją gdy tylko się pojawiła. Oczywiście nie byłam rozczarowana, raczej oczarowana. Z całego serca polecam!

 2. Jeśli potrzebujesz chwili dla siebie bądź zastanawiasz się nad zmianą własnych przyzwyczajeń, by nauczyć się poświęcać sobie więcej czasu, koniecznie wyciągnij rękę po “Projekt relaks – czyli jak zapanować nad życiowym chaosem?” Justyna – autorka tego poradnika ma niesamowite doświadczenie, jeśli chodzi o opiekę nad własnym organizmem. Podpowiada, jak pozbyć się stresu i skoncentrować na potrzebach naszego ciała, naszych narządów i jak zadbać o to by funkcjonować w świadomości i harmonii. To poradnikowy must have!

 3. Jestem fanem Justyny od ponad roku i kiedy opowiedziała o swojej książce,, Projekt relaks”od razu zamówiłam kopie. W tej książce znalazłam wiele technik relaksu z których zaczęłam korzystać. Naprawdę one działają! Dlatego jest to pozycja który każdy z nas powinien posiadać. Gorąco polecam!

 4. Mam to szczęście, że “Projekt Relaks” zagościł w moim domu! To przystępnie napisane kompendium wiedzy na temat różnych metod i technik, które sprawiają, że czuję się zrelaksowana, odprężona i szczęśliwsza. Zawiera ponadto ciekawostki oraz rzetelne, merytoryczne informacje!

  Fajnym pomysłem było dodanie psychozabaw – od zawsze uwielbiam poznawać w ten sposób siebie 🙂

  Kiedy czytasz poradnik Justyny, wiesz, że napisała go z sercem, życzliwością i dobrocią. Nie mogło być inaczej, bo Justyna taka właśnie jest na co dzień.

  Gorąco polecam i zachęcam! Na pewno nie pożałujecie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmień walutę
EUR Euro