Justyna Wiśniewska

Rok 2022 zaczął się u mnie koronawirusem i dwutygodniową kwarantanną…

Był to mimo wszystko dobry czas, ponieważ znalazłam dzięki temu przestrzeń na to, by przemyśleć wiele spraw i zaplanować MÓJ NOWY ROK.

Na początku założyłam, że chcę by był on rokiem bardzo pracowitym ale jednocześnie spokojnym.

Zaplanowałam 10 szkoleń Access Bars® i wszystkie się odbyły!

Jestem wdzięczna Wam za tak liczny udział i możliwość bycia świadkiem Waszej zmiany. To ogromny przywilej i jednocześnie moja radość, że chcecie otworzyć się na lepsze rzeczy w swoim życiu za pomocą metody Access Bars®.

W tym roku chcę podwoić ilość szkoleń, więc już możecie zapisywać się na dogodne terminy 😉

Nawiązałam współpracę z Tuli A Tuli Laboratories ze Słowacji!

Od 22 stycznia 2022r. mogliście korzystać ze wspaniałych właściwości i cudownych zapachów olejków eterycznych produkowanych przez rodzinną firmę ze Słowacji. Jestem dumna z nawiązania z nią współpracy, ponieważ dokładam wszelkich starań, by zapewnić najwyższą jakość moich działań, a olejki eteryczne są jednym z kluczowych elementów aromaterapii. Cieszę się, że mogę Wam proponować te wspaniałości zamknięte w buteleczkach, i bardzo dziękuję za tak liczne przychylne opinie.

Zwiększyłam swoje kwalifikacje!

Maj był dla mnie wyjątkowym miesiącem. Podwyższałam swoje kwalifikacje w zakresie metody Access Bars® podczas bardzo intensywnego szkolenia. To doświadczenie, poza podniesieniem mojej wiedzy i umiejętności na kolejny, wyższy poziom, jeszcze wzbogaciło moją świadomość i poszerzyło horyzonty.

Życie od początku

W czerwcu zakończyłam moje pierwsze 50 lat. Jest to dla mnie znaczące, ponieważ czuję, że…zaczynam życie od początku! I to z przytupem: w prezencie urodzinowym dostałam – Mediolan!

Tę pierwszą wizytę we Włoszech spędziłam w cudownym towarzystwie Sylwii, mojej Przyjaciółki, która przyleciała tam specjalnie dla mnie z Warszawy! Dostałam więc najlepszy prezent ever.

Mediolan oczarował mnie swoją atmosferą, radością życia, bogactwem kultury a jezioro Como, pozwoliło poczuć piękno każdym zmysłem!

Te wspomnienia pozostają w moim sercu żywe i gorące przez cały czas.

„Świat kobiecej mocy”

To kolejne niezwykłe wydarzenie 2022r. Zostałam współautorką książki „Świat kobiecej mocy”, której premiera odbyła się w Rzymie 22 października. Podczas uroczystej kolacji miałam zaszczyt spotkać po raz drugi autorki pozostałych historii, które przyleciały z różnych krajów Europy, by wspólnie celebrować kobiecą moc. Spotkanie w gronie tak inspirujących kobiet, stało się dla mnie jednym z najważniejszych w 2022r.

11 wspaniałych kobiet opowiedziało swoje magiczne historie i zamknęło je na łamach książki…

Historie o radości i o smutku, o pokonywaniu strachu i o walce, by spełnić marzenia.

O tym, by być sobą i nie bać się życia.

To także moja historia. Niecała, ale jej znacząca część. Chcę by była inspiracją dla Was, byście znaleźli w niej odbicie swojej mocy, którą macie w sobie.

Rozmowy z Tomaszem Słodkim

To było dobre zakończenie pracowitego roku!  27 grudnia byłam gościem w studio SŁODKILIVE. Dwa spotkania z fenomenalnym i cudownie prowadzącym rozmowę, Tomaszem Słodkim o rzeczach ważnych, potrzebnych i inspirujących, stały się podsumowaniem ostatnich lat.

Pierwsza rozmowa dotyczyła moich książek: „Świat kobiecej mocy” oraz „Projekt-relax, czyli jak zapanować nad życiowym chaosem” , podczas której odpowiadałam na wiele ciekawych pytań.

Druga rozmowa skupiła się na metodzie Access Bars®.

Lubię taki czas, gdy mogę się dzielić moją pasją i miłością i to zostało mi dane.

Jeżeli chcielibyście posłuchać, co takiego zdradziłam Tomaszowi Słodkiemu, zapraszam do zajrzenia:

Cały ten rok był bardzo pracowity. Niekoniecznie spokojny, ale piękny. Jestem za niego bardzo wdzięczna. Nauczyłam się wielu nowych rzeczy. Spędziłam wspaniały czas, spotykając Was i mogąc towarzyszyć Wam w Waszej podróży do siebie. Doświadczałam piękna, mądrości i inspiracji  na wielu poziomach.

Jestem gotowa na rok 2023!

Tego samego, i jeszcze więcej, życzę i Wam!

Justyna

2 odpowiedzi

  1. Piękny przekaz i Cudowne wywiady,wsoaniale działasz i rośniesz z każdym dniem ♥️ w siłę spokój i miłość.Piekny ten blask Justynka 💜 Gratuluję pozdrawiam i niech dlatego wszystko płynie.💥👏

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmień walutę
EUR Euro