Justyna Wiśniewska

Od czterech miesięcy nie napisałam dla Ciebie nic nowego. W ogóle niewiele pisałam od momentu, kiedy mój blog ujrzał światło dzienne. Był plan regularnego tworzenia artykułów, po czym okazało się, że miniony 2021 rok, był dla mnie tak dynamiczny, że pisanie poszło w zapomnienie. Osoby obserwujące mnie na bieżąco w social mediach, wiedzą jak wiele się wydarzyło szczególnie w sferze mojego rozwoju. I właśnie o tym będzie ten tekst.

Ogromną przygodą na początku minionego roku był dla mnie udział w półrocznym ogólnopolskim programie edukacyjno-rozwojowym TOP Woman w e-biznesie organizowanym przez fundację Kobiety e-biznesu. Zakwalifikowałam się jako jedna z 200 uczestniczek i zdobyłam ogromną wiedzę, którą wdrażam małymi krokami. Pamiętam, że pierwszą myślą, jaka pojawiła się na wieść o programie, była – „absolutnie nie mam szans”. Spontanicznie wysłałam jednak zgłoszenie i jestem absolwentką. Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w podobnej sytuacji i pomyślisz tak jak ja, że na pewno się nie zakwalifikujesz, pomyśl od razu: „A co jeśli tak? Co jeśli się zakwalifikuję” i DZIAŁAJ!!!

justyna wisniewska

Moja przygoda z Access Bars®

W marcu zdobyłam certyfikat praktyka cudownej metody głębokiego relaksu Access Bars®, która wcześniej dokonała we mnie mentalnej rewolucji. Zapragnęłam więcej i już w lipcu uzyskałam uprawnienia facylitatora, czyli trenera tej metody. Jednocześnie zdobyłam certyfikat energetycznego Access Facelift®, czyli bezinwazyjnej metody odmładzania na poziomie komórkowym. Natychmiast zaczęłam szkolić innych, czego efektem jest siedmiu nowych praktyków metody Access Bars® w Polsce i Niemczech. Czy też odczuwasz ogromną satysfakcję, kiedy spełniając swoje marzenia, jednocześnie możesz dawać radość drugiemu człowiekowi?

Projekt relaks – moja duma!

Hitem zeszłego roku i moją dumą stał się poradnik mojego autorstwa „Projekt relaks – czyli jak zapanować nad życiowym chaosem”, który ukazał się 9 sierpnia. W czasie, kiedy szkoliłam się w programie TOP Woman, przez 5 miesięcy opisywałam ponad 60 różnych metod, technik i wskazówek relaksacyjnych, które znajdziesz w moim plannerze „Projekt relaks”. Co to był za czas… Pełen wzlotów i upadków, kreatywności i jej braku, zniechęcenia i wiary w słuszność tego przedsięwzięcia. Ilość sprzedanych egzemplarzy była dla mnie ogromnym zaskoczeniem i utwierdziła mnie w przekonaniu, że było warto, że zaszczytem było przyjąć propozycję od Wydawnictwa Zielona Litera z Poznania.

Warsztaty aromaterapii

W minionym roku spróbowałam swoich sił w organizowaniu warsztatów aromaterapeutycznych, pachnących olejkami eterycznymi, które towarzyszą mi każdego dnia swoim zapachem i wspierają zdrowie. To była ciekawa przygoda. Poznałam mnóstwo fantastycznych kobiet i bardzo wiele się nauczyłam. Wiem już, co wymaga poprawy przed następnymi warsztatami, które zorganizuję w tym roku.

Rok pełen wyzwań

To był niesamowity rok, który wiele mnie nauczył. Był wypełniony po brzegi rozwojem i cudownymi ludźmi, takimi jak TY. Pokazał mi jeszcze wyraźniej moją drogę i misję dla ludzkiego dobrostanu. Skorygował moje działania w taki sposób, że wyłoniła się koncepcja nowej strony internetowej i odsłony bloga. Teraz wiem dokładnie, o czym chcę do Ciebie pisać, jaką wiedzą się dzielić i jakie wartości Ci przekazać.

Zatem do przeczytania niebawem ponownie.

Justyna

8 odpowiedzi

  1. Bardzo interesuję się olejkami i słucham Twoich wykładów .Staram się stosować do Twoich porad są naprawdę pomocne Chciałabym kupić tą książkę tylko nie wiem czy ona jest w księgarniach . Pozdrawiam Cię serdecznie.

    1. Witaj Urszula 🙂 bardzo się cieszę, że mogę być dla Ciebie inspiracją i wspierać wiedzą, to dla mnie bardzo miła wiadomość. A książkę oczywiście można kupić również w Polsce, w księgarniach internetowych. Pozdrawiam i zapraszam do dalszych odwiedzin 🙂

  2. Już nie mogę się doczekać kolejnych inspirujących wpisów. A tymczasem – gratuluję zeszłorocznych osiągnięć! Już sobie wyobrażam podsumowanie roku 2022 – oj, coś czuję, że w tym roku wiele będzie się działo 🙂

  3. Justyno. Jesteś wielka przez duże “W”. Posiadasz wiedzę, wigor, wiarygodność i dajesz ludziom wiarę… Wszystko na wielkie “W” się zaczyna, tylko na “F” fajna dziewczyna ;)…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmień walutę
EUR Euro