Justyna Wiśniewska

Wiele lat temu zafascynowałam się zawodem, jakim jest szkoleniowiec. Wypowiedziałam wtedy słowa – „chciałabym być kimś takim” i na tym się skończyło… Kiedy 7 lipca 2021 roku otrzymałam, podpisane przez założyciela Access Consiousnes Bars® Gary’ego Douglasa, uprawnienia Facylitatora – trenera metody głębokiego relaksu Access Bars®, nie od razu skojarzyłam jedno z drugim. Skojarzenie przyszło po czasie. Pojawiło się w głowie, jak krótki błysk flesza. Wprawiło w osłupienie, niedowierzanie, a na samym końcu sprawiło radość nie do opisania. Od tego momentu zmieniłam „chciałabym” na „chcę”, żeby nie czekać tak długo na realizację marzenia. Jak wyglądała moja droga do jego spełnienia? Dowiesz się z tego artykułu.

Moją misją jest docierać tam, gdzie pojawia się chęć przyjęcia Access Bars® jako sposobu życia oraz metody wsparcia dającej radość. Tak też się dzieje. Od jakiegoś czasu organizuję kursy zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Jeden odbył się też w Belgii. Gdzie tylko moja wiedza będzie potrzebna, a będę w stanie dotrzeć – pojadę, polecę!

Czym jest Access Bars®?

Access Bars® to manualna metoda głębokiego relaksu. Powstała w Stanach Zjednoczonych, a jej założycielem jest wspomniany wyżej Gary Douglas. Metoda ta otrzymała certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapii Manualnych Ciała również w USA. Jest procesem energetycznym. Przy pomocy subtelnego dotyku 32 punktów na głowie:

 • łagodzi skutki stresu, uspokaja i wycisza umysł,
 • łagodzi stany lękowe i napięcia emocjonalne,
 • wspomaga w leczeniu depresji,
 • podnosi poczucie własnej wartości, zwiększa poziom odwagi i chęci do działania,
 • wspiera w rozwoju i nauce, zwiększając poziom koncentracji,
 • wzmacnia i otwiera kreatywność,
 • głęboko relaksuje, wspomagając w bezsenności,
 • niweluje blokady mentalne, wprowadza do życia radość,
 • ułatwia dokonywanie wyborów.

Access Bars® sprawdziłam na sobie, więc dzielę się z innymi

Na własnej skórze albo może inaczej na własnej głowie przekonałam się i przekonuję każdego dnia, jakim dobrodziejstwem jest metoda Access Bars®. Chcę się tym dzielić z coraz większą liczbą osób.

Zgłaszają się do mnie przede wszystkim kobiety:

 • które czują, że potrzebują zmiany w życiu,
 • którym brakuje radości,
 • które chcą pomagać swoim najbliższym.

Jednak metody tej może się nauczyć każdy również mężczyźni i, co ciekawe, dzieci. W gronie moich kursantek są już dwie fantastyczne 13-latki, które z zapałem poznawały jak krok po kroku prawidłowo przeprowadzić sesję. Swoje umiejętności natychmiast wprowadziły w życie.

Certyfikowane kursy Access Bars®

Kursy Access Bars®, które prowadzę, zakończone są uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu i trwają 8 godzin. To czas na poznanie narzędzi do zmiany swojego życia i pracy ze swoimi mentalnymi blokadami oraz część praktyczna, podczas której pokazuję, jak prawidłowo przeprowadzić sesję trwającą 60 – 90 minut. Uczę:

 • jak układać palce na głowie,
 • w jaki sposób dotykać,
 • co może, ale nie musi się w tym czasie wydarzyć.

Kursy to dla mnie wspaniały czas nawiązywania relacji. Czas na radość, a im jej więcej, tym cudowniejsze efekty. Genialność tej metody tkwi w jej prostocie i braku ograniczeń. Celem Access Bars® jest wprowadzenie do życia dobrej zmiany zgodnie z ideą – „WSZYSTKO W ŻYCIU PRZYCHODZI MI Z LEKKOŚCIĄ, RADOŚCIĄ I OBFITOŚCIĄ”.

Ty również możesz poznać to narzędzie i zdobyć umiejętność, która zostanie z Tobą do końca życia. Więcej informacji uzyskasz, umawiając się na bezpłatną 30-minutową konsultację.

Zapraszam

Justyna

2 odpowiedzi

 1. – Gdzie tylko moja wiedza będzie potrzebna, a będę w stanie dotrzeć – pojadę, polecę!
  W takim razie zapraszam 🙂 – Justynko :)…
  Irlandia czeka na Ciebie kochana :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmień walutę
EUR Euro