Justyna Wiśniewska

Od jakiegoś czasu prowadzę jednodniowe kursy Access Bars®. Jaki charakter mają organizowane przeze mnie szkolenia? Bardzo kameralny, ponieważ są to z reguły spotkania w grupach 4-6 -osobowych. Staram się zawsze wybierać miejsce, w którym uczestnicy (łącznie ze mną) będą czuli się komfortowo. Cały czas się uczę i z każdego spotkania wyciągam wnioski. Tak też było 9 kwietnia 2022 roku w Krakowie, gdzie odbył się kolejny kurs. O tym, jak przebiegał, piszę w tym artykule.

W szkoleniu w Krakowie wzięły udział cztery fantastyczne kobiety z różnych stron Polski. Przyjechały, żeby mnie poznać (za co jestem im ogromnie wdzięczna), ale przede wszystkim po to, by zapoczątkować zmiany w życiu, nawiązać nowe relacje, które na pewno zostaną z nimi na długo, a może nawet do końca życia. Obserwuję to, bo pięknie wspierają się w social mediach, a może i prywatnie… Któż to wie.

Jedna z uczestniczek odbyła kurs po raz drugi, bo jest taka możliwość, jeśli w sercu kiełkuje myśl, aby zacząć uczyć tej wspaniałej metody, przynoszącej głęboki relaks. U wielu osób otwiera ona również nowe możliwości, większą chęć do działania i zmiany w życiu, zmiany w kierunku radości.

Weekend w Krakowie

Weekend w Krakowie był dla mnie pięknym czasem, ponieważ odwiedziłam to miejsce pierwszy raz. Przejazdu przez Kraków 30 lat temu nie liczę. Apartament, który idealnie sprawdził się na miejsce szkolenia, był również świetnym miejscem do zwiedzania Krakowa, ponieważ mieścił się 10 minut od Wawelu.

Dwie z uczestniczek również zatrzymały się w Krakowie i mogłyśmy wspólnie spędzić czas, zwiedzając, jedząc wspólną kolację, pijąc kawę oraz smakując cudownych nalewek na ul. Brackiej.

Niedziela Palmowa była okazją do obejrzenia kolorowych, ludowych strojów i palm wielkanocnych na krakowskim rynku. Usłyszany na żywo hejnał z wieży mariackiej, zostawił w moim sercu ciepłe wspomnienia.

Cieszę się, że Access Bars® otwiera przede mną możliwość poznawania niesamowitych osób, które często nie dostrzegają tej wspaniałości w sobie. Pracuję z tą metodą, uczę jej, a to, co robię, to spełnienie mojego marzenia o pracy z dowolnego miejsca na Ziemi. Gdziekolwiek postanowię mieszkać, mogę wykonywać sesje. Gdziekolwiek pojadę, mogę uczyć tej metody.

Ty też tak możesz, jeśli tak zdecydujesz!

Wszystko w życiu jest wyborem, nie zawsze łatwym i od razu klarownym, jednak wartym przemyślenia, skoro i tak w każdej minucie podejmujemy jakieś decyzje. Ty też możesz pomagać sobie i drugiemu człowiekowi poprzez dotyk 32 punktów na głowie. Tylko tyle i aż tyle!

Nauczę Cię tego, a może przy okazji wspólnie zobaczymy piękne miejsca?! Zapisz się na bezpłatną konsultację, a ja przybliżę Ci szczegóły metody Access Bars®.

Do zobaczenia

Justyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmień walutę
EUR Euro