Justyna Wiśniewska

W poniższym wpisie znajdziesz tłumaczenie historii opowiedziane przez Anne Maxwell. Zachęcam Cię do jej poznania. Opowieść Anne to dowód na to, jak korzystny wpływ wywiera Access Bars® na dzieci.

Barsy zmieniły moje życie… dosłownie! Przez kilka lat moje ciało bolało… bolało, naprawdę. Doszło do tego, że aby rano wstać z łóżka, musiałam się z niego zsuwać, ponieważ siadanie było zbyt bolesne. Po pierwszej sesji bars, podczas moich pierwszych warsztatów Access Bars®, usiadłam z łatwością i nie odczuwałam bólu w ciele. To prawie tak, jakby w moim ciele wcześniej nie było żadnej przestrzeni… było mocno skurczone i zwężone, a uruchomienie punktów barsowych stworzyło przestrzeń, która zapewniła swobodę i brak bólu! To było niesamowite! I nigdy nie przestałam! Nadal poddaję się sesjom, a moje ciało nadal to uwielbia! W tym momencie nie wyobrażam sobie życia bez Barsów!

Widziałam zmiany transformacyjne zachodzące u setek ludzi, którzy poddawali się barsom. 8-miesięczne dziecko, które znajdowało się na liście oczekujących na nową wątrobę. Jego organizm ciągle odrzucał rurkę do karmienia, którą lekarze próbowali włożyć. Zrobiłam jej barsy przez niecałe kilka minut, a podczas następnej wizyty u lekarza jej organizm zaakceptował rurkę do karmienia. 

14-letnia dziewczynka, która w ciągu roku opuściła większość zajęć w szkole z powodu wyniszczającej migreny… Po tym, jak zrobiłam jej barsy, w ciągu 24 godzin jej migreny ustąpiły na tyle, że powrócił jej apetyt. Po tygodniu wróciła do szkoły na 1–2 dni w tygodniu, później całe dni. 

8-letnia dziewczynka, która odmawiała jedzenia i straciła 25% masy ciała (wcześniej już była bardzo szczupła), ponieważ bała się połykać, po 6 tygodniach cotygodniowego robienia barsów wróciła do jedzenia, a po 2 miesiącach wróciła do prawidłowej masy ciała.

Historii jest znacznie, znacznie więcej! Po sesjach bars wiele dzieci jest o wiele szczęśliwszych i czuje się znacznie lepiej:

  • radzi sobie znacznie lepiej w szkole i w domu,
  • zwykle lepiej śpią,
  • łatwiej dogadują się z rówieśnikami,
  • wpadają w mniej kłopotów,
  • częściej wychodzą na spotkania,
  • mają mniej napadów złości, rzadziej wybuchają, a kiedy to robią, wybuchy nie trwają tak długo! 

Momenty, które kiedyś były trudne… poranki, wieczory, prace domowe, obowiązki… zazwyczaj tracą swój ładunek i znacznie łatwiej jest nimi zarządzać. Tak naprawdę wiele z nich prosi rodziców, aby zrobili im barsy… „Mamo, zrobisz mi to na głowie?”

Oryginalny tekst tej historii znajdziesz tutaj.

Z kolei na tym krótkim filmie pokazane jest, jakie zmiany zachodzą po Access Bars®:

Chcesz umówić siebie lub Twoje dziecko na sesję?

Skontaktuj się ze mną: kontakt@justyna-wisniewska.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmień walutę
EUR Euro