Justyna Wiśniewska

Access Bars® – co to takiego?

Access Bars® stanowi jedno z narzędzi Access Consciousness®.

To metoda manualna, którą 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych stworzyło dwóch fantastycznych mężczyzn: Gary Douglas i dr Dain Heer. Posiada Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała (National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork).

Access Bars® – co to takiego?

access bars

Access Bars® stanowi jedno z narzędzi Access Consciousness®.

To metoda manualna, którą 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych stworzyło dwóch fantastycznych mężczyzn: Gary Douglas i dr Dain Heer. Posiada Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała (National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork).

Access Bars® polega na subtelnym dotyku 32 punktów na głowie. Punkty te mają związek z Twoimi przekonaniami, myślami, postawami oraz ocenami i emocjami zgromadzonymi przez całe życie.

Poprzez delikatne dotknięcie tych punktów, informacje przechowywane w systemie komórkowym zaczynają się przestawiać, a wzorce i blokady, które Ci przeszkadzają w satysfakcjonującym życiu, są krok po kroku rozpuszczane.

Sesja trwa zwykle około 60-90 minut.

Access Bars® to rodzaj programu oczyszczającego, który harmonizuje wszystkie 70 bilionów komórek w Twoim ciele.

Kto może skorzystać z tej metody?

Absolutnie każdy!

Nie ma do niej żadnych przeciwwskazań. Z sesji mogą korzystać wszyscy bez względu na wiek, płeć, stan zdrowia i poglądy.

Jakie korzyści daje Access Bars®?

rozładowuje ładunki elektromagnetyczne w Twoim mózgu
uwalnia od napięć i natłoku myśli, znosi mentalne blokady w mózgu
obniża poziom stresu, odpręża, relaksuje
zmniejsza pobudzenie i nerwowość, przynosi spokój i uczucie większej witalności
podnosi poziom koncentracji, pobudza kreatywność
dodaje pewności siebie, zwiększając poziom odwagi i chęci do działania
wspiera w leczeniu depresji i wszelkiego rodzaju zaburzeń emocjonalnych
wnosi do życia lekkość w radzeniu sobie z wyzwaniami dnia codziennego.

„Najgorszy scenariusz po sesji Bars, to taki, że będziesz czuć się jak po wspaniałym masażu. Najlepszy natomiast, że Twoje życie zacznie się zmieniać na lepsze.” – Gary Douglas.

Access Bars® to metoda, której w prosty sposób możesz się nauczyć. Wykorzystują ją osoby prywatne (na użytek własny, wykonując sesje swoim najbliższym) oraz specjaliści na całym świecie (psychologowie, terapeuci, psychoterapeuci, coachowie, refleksolodzy, kosmetolodzy, masażyści, dietetycy).

O tym, jak w łatwy sposób nauczyć się metody Access Bars®, przeczytasz tutaj.

Czym jest Access Bars®?​

Access Bars®, to jedno z narzędzi Access Consciousnes®, to metoda manualna, którą stworzyło dwóch fantastycznych mężczyzn 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych, Gary Douglas i dr Dain Heer. Metoda, która polega na dotyku 32 punktów na głowie, punktów odpowiedzialnych za różne emocje.

To zabieg energetyczny, który rozładowuje ładunki elektromagnetyczne w naszym mózgu. To zabieg, który dodatkowo:

W kierunku tej metody przeprowadzono badania naukowe, a ich wyniki okazały się zaskakujące. Dr Terrie Hopp i dr Jeffreya L. Fannina wykazali jak pozytywny wpływ ma Access Bars® na ludzkie samopoczucie. Szczególnie w procesach wspomagających osoby zmagające się z depresją, lękiem czy innymi problemami natury emocjonalnej i egzystencjonalnej. Dr Fannin, poprzez badanie EEG mózgu, wykazał, że jedna sesja Access Bars® pozostawia mózg w stanie takim samym jak po 20 godzinach medytacji. To ogromnie rokuje dla naszych czasów, kiedy według WHO co 4 osoba dotknięta jest depresją, wliczając w to dzieci.

Dla kogo jest Access Bars® i jak długo trwa sesja?

Dla wszystkich, ponieważ pomagam tym, którzy tylko wyrażą chęć. Nie ma ograniczeń wiekowych, począwszy od niemowląt, aż po osoby na końcu swojej drogi życiowej. Nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, sesję bars mogą otrzymywać również kobiety w ciąży. Natomiast sesja trwa od 60-90 minut i polega na subtelnym dotykaniu 32 punktów na głowie. NAJGORSZE co może nastąpić po sesji, to uczucie jak po wspaniałym relaksacyjnym masażu, czyli całkowite odprężenie i spokój, radość i wewnętrzne ciepło. Natomiast NAJLEPSZE, to całkowite zmiany w życiu związane z postrzeganiem go w inny sposób, bardziej radosny. Może nastąpić zmiana, która ułatwi podejmowanie decyzji i dokonywanie wyborów z lekkością, taka która pokaże Ci, że urodziłeś się aby żyć w radości a nie w smutku i cierpieniu.

Wybierając sesję Access Bars® wybierasz głęboki relaks i odprężenie, a jednocześnie otwierasz się, pozwalasz sobie na otrzymywanie tego co dla Ciebie najlepsze. Wybierasz radość, spokój, jak również zdrowie i spełnienie.

Zapraszam na sesję

Kalendarz szkoleń Access Bars®

Zmień walutę
EUR Euro
PLN Złoty polski